יונה קר

יונה קר

יונה התחילה את המסע שלה עם היוגה בזמן שגרה בהונג-קונג. היא מעולם לא תרגלה יוגה לפני, אבל חברה שלה הסבירה לה שיוגה כוללת מנחים מגוונים כמעט כמו בריקוד. היא הסתקרנה והחליטה לנסות את זה. היא הרגישה באופן מיידי אחרי השיעור הראשון שלה, ובמהלך שבאו אחריו- שהשרירים שלה השתנו.

היא התחילה לתרגל בהונג קונג אצל מורה הודית דוברת אנגלית. ככל שהמשיכה לתרגל, היא הבינה כמה עמוק התרגול יכול לקחת אותה. היא הרגישה שהיא מתחילה לעשות שינויים קטנים באורח החיים שלה והרגישה איך משבוע לשבוע היא נהיית חזקה יותר. מאז, היא אף פעם לא מרגישה כאילו סיימה את ההתקדמות שלה- התרגול הוא המשכי ולא מסתיים לעולם.

היא הפכה למורה כדי להבין את היוגה לעומק, וכדי להעמיק את התרגול האישי שלה. היא השלימה חודשיים אינטנסיביים של לימודים בהודו, אותו עברה יחד עם אנשים שונים מכל העולם. היא מצאה בחוויה הזו דברים דומים לחוויה שלה בצבא- שם גם פגשה אנשים מרקעים שונים בסביבה אינטנסיבית, למען מטרה משותפת. לכולם היו חוויות דומות. בלימודים שלה היא התמקדה באשטנגה והאתה, אבל היא הכי נהנית ללמד ויניאסה. הזרימה של הויניאסה מרגישה לה טבעית. היא מעודדת את התלמידים שלה למצוא את הסקרנות הטבעית שלהם בתרגול ולגלות בעצמם למה הגוף שלהם מסוגל.

החלק שהיא הכי נהנית ממנו בזמן שיעור הוא לראות את התלמידים שלה נחים בתנוחת המנוחה בסוף השיעור, בשכיבה על הגב, אז היא יכולה לראות את חלקם מחייכים לעצמם.