טלי מזרחי

טלי מזרחי

טלי נולדה בירושלים וגדלה בכפר הנוער בן שמן. אחרי שנים של תרגול סוגים שונים של פעילות גופנית היא הבינה את החשיבות העצומה של תרגול פילאטיס עבור הגוף שלה. היא התאהבה באפקט שתרגול הפילאטיס עשה לגוף שלה: היציבה שלה השתפרה, מנח עמוד השדרה שלה השתפר והתארך. היא הרגישה שבזמן העברת שיעורי פילאטיס, יש לה הזדמנות להעניק מהידע שלה הלאה. היא שואפת להעניק לתלמידים שלה את נקודת המבט שלה על הפילאטיס ולגרום להם להבין את החשיבות של התרגול ואת ההשפעה שלו על הגוף- וכיצד לתרגם אותה לחיים שמעבר לתרגול. היא נהנית לאפשר לעצמה להתחבר לתלמידים שלה.

טלי למדה במכללת וינגייט והתמחתה בהדרכת אירובי. החלק האהוב עליה בלהיות מדריכה הוא לראות את האפקט שהשיעורים שלה מותירים על התלמידים שלה אחרי השיעור. כשהיא רואה אותם עוזבים את הסטודיו אחרי שיעור היא מרגישה סיפוק עצום בידיעה שסייעה להם להוביל את עצמם לחיים בריאים יותר. הציטוט שהיא הכי אוהבת להשתמש בו בשיעור הוא "יש לנו מזל שיש לגוף שלנו רק שני צדדים- אחרת תארו לכם כמה פעמים היינו עושים כל תרגיל!".

טלי אוהבת לראות את הצדדים החיוביים והמשעשעים בכל דבר, והיא מפיצה מהרוח החיובית שלה בכל סיטואציה. עבורה, המשפט "פילאטיס זה החיים" הוא דרך חיים של ממש.