נעמי און

״הפגישה האינטימית עם עצמנו מתרחשת כל פעם שעולים על המזרון. היא מאפשרת לנו מרחב לחקר עצמי, נותנת כלים לנוע עם לב פתוח בעולם ומלמדת איך לאהוב את עצמנו ואת מה שסביבנו.

יוגה בשבילי היא חיבור- חיבור אל העצמי, לאחר, לטבע. ככל שאנו ממשיכים להעמיק בדרך השכבות מתקלפות ומגלות בפנינו את הדרכים בהן החיבור הזה מתקיים.״

הפעם הראשונה שנחשפתי לתרגול היוגה הייתה בגיל 11, כאשר הצטרפתי לסבתי לשיעור רסטורטיבי שהייתה משתתפת בו באופן קבוע. יצאתי מהשיעור עם אור בעיניים מהעולם המופלא שהרגשתי שהתמזל מזלי לגלות. החיים הובילו אותי למקומות אחרים, עד ששוב משיכה פנימית הביאה אותי לחפש את היוגה. בגיל 20, כאשר גרתי בדבלין, התחילתי לתרגל במסירות בסטודיו מסורתי בו הכרתי את האשטנגה יוגה, וכבר אז התגבשה בי התחושה שיום אחד ארצה להעביר הלאה את הידע שמוריי נתנו לי בכזו נדיבות.

ב2017 השלמתי את קורס המורים הראשון שלי, 200 שעות, ברישיקש שבהודו, ומאז אני ממשיכה להעמיק את הלימוד האישי שלי בעזרת מוריי, ובעזרת חקירה אישית.

ב2018 האהבה לתנועה ולחיבור של גוף ונפש הובילה אותי ללימודי תואר בפיזיותרפיה, והידע האנטומי והפיזיולוגי הנרחב שאני מקבלת במסגרת לימודי משתלב באופן טבעי בהנחיית היוגה.

אני שואפת בשיעורי לשתול רמזים מתוך המסע האישי שלי עם היוגה, מתוך הידע שקיבלתי מהמורים שלי ומהתרגול שלי כי לעורר בתלמידים את הסקרנות להעמיק ולגלות בשביל עצמם.

בשיעורי אני שמה דגש על עבודה נכונה ודיוק בתנועה ובמנח, כבסיס שייאפשר לפראנה לנוע בחופשיות בתוך הגוף. השיעורים משלבים פלואו דינאמי ומחמם שמאפשר למתרגלים למצוא קלילות גם בתוך המאמץ, יחד עם שהייה ממושכת בתוך התנוחות, שמחדדת את ההתבוננות פנימה גם בתוך התרגול הקבוצתי.