קורס מורי יוגה – שאלות נפוצות:

אני רוצה להיות מורה ליוגה. האם זה הקורס המתאים בשבילי?

הקורס מציע תעודת הסמכה בינלאומית בפיקוח של ארגון ה-Yoga Alliance, וזה אומר שתוכלו ללמד בכל מקום בעולם עם התעודה הזו. הקורס מעניק ידע מקצועי וכלים שיסייעו לכם להפוך למורים מעולים: החל מהעמקה בתנוחות השונות יחד עם תיקונים, התאמנות ויישור, והחל בהכרת הפילוסופיה של היוגה, הקורס יעניק גם כלים לבניית מערכי שיעור. עם הכלים האלה תוכלו לעצב את השיעורים שלכם המותאמים לאופי התרגול האישי שלכם ושל הכיתה.

איך קורס מורי יוגה יכול להיות טוב בשבילי, גם אם אני לא מתכנן/ת להיות מורה?

עבורנו בסטודיו סול, תרגול יוגה לא מתחיל ונגמר רק על המזרון. ליוגה יש אספקטים רבים שהופכים להיות חלק מסגנון החיים שלנו. היוגה מלמדת אותנו משמעת עצמית אבל גם סבלנות, עוצמה אבל גם חמלה. יותר מהכוח של השרירים והגמישות של המפרקים, היוגה מלמדת אותנו כוח פנימי וגמישות מחשבתית. עבורנו בסטודיו סול, זוהי המהות של היוגה, וזוהי הסיבה שאנחנו מובילים קורס מורים אינטימי באווירה משפחתית, שילמד אותנו קודם כל לחיות יוגה כדרך חיים.

אם אתם חושבים להעמיק את תרגול היוגה שלכם ולהשריש אותו כסגנון חיים, הקורס הזה בשבילכם.

למה דווקא בסטודיו סול?

את קורס מורי היוגה אצלנו בסטודיו סול מנחים רומן סיימון ואנה טיץ – שניהם מורים מוערכים ליוגה, בעלי שנים של נסיון, חקירה ומערכת יחסים עמוקה עם היוגה. את הידע העשיר שהיא צברה, היא שמחה להעביר הלאה מתוך תחושת שליחות ומחוייבות כלפי היוגה. הקורס בסטודיו סול מושך מתרגלים המחפשים קורס באווירה משפחתית ואינטימית המבוססת על קהילה חזקה, עם יחס אישי ותחושה של בית, תחת ההנחייה המוקפדת והמקצועית ביותר.

כמה ניסיון ביוגה צריך בשביל להתחיל קורס מורים?

מכיוון שההחלטה לעשות קורס מורים היא אינדיבידואלית, אין לשאלה הזו תשובה אחת. אתם לא צריכים להיות גמישים כמו נערות גומי ומומחים בתנוחות מורכבות בשביל להיות מוכנים לעשות קורס מורים, מכיוון שיוגה היא לא רק תרגול פיזי אלא דרך חיים. יש מתרגלים שירצו לעשות קורס מורים אחרי שנים של תרגול, ויש כאלה שירגישו את הרצון בוער בהם גם אחרי כמה חודשים בתוך עולם היוגה. תוציאו מהלקסיקון מילים כמו "אני לא טוב מספיק" או "אין לי מספיק ניסיון" – כי מטרת הקורס היא להעניק כלים שיעזרו לכל מתרגל להפיק את המיטב מעצמו.

האם אוכל לתרגל בסטודיו תוך כדי הקורס?

רצוי! אנחנו מאפשרים לתלמידים בקורס המורים שלנו לתרגל בסטודיו בעלות של 50% ממחיר מנוי ללא הגבלה לאורך כל תקופת הקורס. אנחנו מאמינים שעקביות בתרגול יוגה רק יעצים את ההעמקה של הקורס.

אני עובד/ת הרבה שעות, האם יהיה לי זמן לקורס?

הקורס מורכב משני מפגשים שבועיים: מפגש בימי רביעי אחה"צ שמבוסס על תרגול בסטודיו, העמקה בתנוחות, התאמות ויישור. המפגשים בימי שישי יהיו בני 6 שעות (מהבוקר עד הצהריים) ויתמקדו בפילוסופיה, אנטומיה ולימודים תיאורטיים של היוגה. הקורס מתוכנן להיות נגיש עבור אנשים עובדים ולאפשר גם לבעלי עבודה תובענית להיות מסוגלים להשתתף בקורס במקביל.

מתי כל זה קורה?

הקורס נפתח ב-1 במאי 2019 ויימשך עד סוף אוגוסט. המפגשים יהיו בימי שלישי ושישי. ההרשמה המוקדמת תסתיים ב-16.4.

האם תהיה אפשרות לפגוש את אנה טיץ ורומן סיימון?

כן. תאריך למפגש הכרות עם אנה טיץ ורומן סיימון, שבו תהיה הזדמנות למתעניינים לשאול שאלות ולהכיר מקרוב את גישתם המיוחדת ליוגה, יפורסם בהמשך. 

יש לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון להתייעצות: 03-9022630 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם