Pepe Danza

צלילים מרפאים

“כשנכנסים עמוק לתוך הצליל, מוצאים את הדרך לשקט" – פפה דאנזה

אנשים חווים מעט מאוד שלווה, רוגע ואושר המגיעים מתוך שקט פנימי. "חווית ריפוי בצלילים" מסע, שבו שבה נמצאים בתנוחת מנוחה בזמן שארבעה נגנים מסתובבים ומנגנים בעשרות כלי נגינה שונים סביבכם ומעליכם ומניעים כל צ'אקרה מהשורש עד לכתר ואט אט התודעה נרגעת. כשהנגנים עוברים עם כלי הנגינה מעל מרכזי הגוף שלכם, תחושת הזמן אובדת, והגוף נכנס למצב של טראנס הפותח את התת-מודע, וגורם בהדרגה לתהליך ריפוי. הצלילים העילאיים המופקים מהכלים מאיטים את גלי המוח, וגורמים למודעות רגועה. ההרפייה העמוקה לנפש מאפשרת לתודעה הרגועה להתפשט. במהלך הסדנה רגשות ותחושות שונות עשויות לעלות ולהשתנות ובסוף הסדנה המשתתפים חוזרים הביתה עם תודעה שקטה ורגועה. התהליך הוא הרבה יותר עוצמתי ממה שרוב האנשים מסוגלים לדמיין!

פפה ואורי מספרים: "הגוף שלנו הוא כמו בית מרקחת, הוא יודע לרפא את עצמו. הוא זקוק למנוחה עמוקה כדי לאפשר לכך לקרות". כשאורי החל את הכרותו עם "צלילים מרפאים" באוסטרליה לפני כ-8 שנים, הוא חש כיצד סדנה כזו (שחווה פעם בשבוע למשך שנה) עזרה לו להתנהל בעבודתו בבהירות רבה יותר. כשחזר לישראל עבר קורס יוגה עם פפה דאנזה, שבהמשך הפך להיות הקולגה שלו לנושא. מאז הם חוצים את ישראל ומנגישים את הסדנאות הייחודיות שלהם למגוון אירועים, מפסטיבלים ועד לאירועי חברות היי-טק. אורי ופפה נחושים להפיץ את הבשורה של ריפוי בצלילים מתוך הבנה שככל שיש בעיות קשות שמתעוררות בעולם, כך העולם זקוק יותר לריפוי.

מחקרים מדעיים מוכיחים, שאפקט הצלילים הוא משמעותי. מאז ימי סין העתיקה, לפני גילוי רפואת צמחי המרפא היה ידוע שצלילים מסויימים מעודדים ריפוי.

הכלים והצלילים המיוחדים, עוזרים להאט את גלי המוח מגלי בטא- המאפיינים ערנות, לחץ וחרדה, לגלי אלפא ותטא- המאפיינים מנוחה עמוקה והרפיה.

השפעת הצלילים והתדרים היא עוצמתית ומשמעותית: מרגיעה את הנפש והמחשבה, מעצימה את השקט הנפשי, משחררת לחצים, פחדים וכאבים, פותחת חסמים רגשיים ופיזיים.

לאחרונה המסקנות המדעיות המודרניות של החוקר ד"ר מאסרו אמוטו, הראו את ההשפעה על המבנה של גבישי מים עם השפעות חיוביות או שליליות. הגוף עשוי מ-60% מים, ככה שהצלילים משפיעים גם על המולקולות שבנוזלי הגוף שלנו. את השינויים הפיזיים המדהימים ניתן לראות בדגימות דם לפני ואחרי  סדנה של צלילים מרפאים. מדיטציה עם צלילים מרפאים משקיטה את התודעה, ללא צורך במאמץ רב.

אורי מוסיף: "מניסיוני, צלילים מרפאים מאפשרים גישה קלה ונגישה לכל האנשים לשקט העמוק שקיים בתוכנו. כיום, השקט הפנימי הפך למצרך נדיר למרות שהוא חיוני לחיים מאוזנים ומאושרים".

סדנת חווית צלילים מרפאים היא מסע אל עבר השקט הפנימי, החופש המחשבתי ואיזון נפשי. צלילים קסומים, וויברציות עמוקות המורגשות בכל הגוף, מושגים באמצעות שימוש בקערות טיבטיות, קערות קריסטל (ארה"ב), דידג'ירידו (אוסטרליה), תופים שונים (דרום אמריקה, אפריקה), חלילים שונים (מרכז אמריקה ויפן), נבלים שונים (אפריקה, קמבודיה), ראב (רוסיה), סנסולה (גרמניה) ועוד…

הצטרפו אלינו לסדנה הקרובה בסטודיו סול ב-19.1.19, בין השעות 17:30-19:30

שימו לב- ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ומספר המקומות מוגבל.

כרטיס בהרשמה מוקדמת: 150 ש"ח (עד ה-17.1)

מחיר מלא: 190 ש"ח

ניתן להירשם בטלפון: 03-9022630

סטודיו סול, גרוזנברג 18, תל אביב

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email