אודות

בסטודיו בוטיק אינטימי ומשפחתי במרכז תל אביב, בלוקיישן התוסס שבין מדרחוב נחלת בנימין, רחוב אלנבי והשוק- נמצא הסטודיו המציע את מגוון השיעורים החמים הגדול בתל אביב. הסטודיו משלב בין הלוקאליות האורבנית של תל אביב- העיר הלבנה שהיא הבית והנשמה שלנו, לבין הקוסמופוליטיות שלה. אנחנו גאים להיות בית לאימונים חמים בעלי יעילות מוכחת כמו ביקראםפאוור וויניאסהיוגה סקאלפט (משקולות)פילאטיס חםאשטנגה ועוד. כל השיעורים שלנו מועברים באנגלית ע"י מדריכים מוכשרים שעברו הסמכה מקיפה בחו"ל, ושעבור רובם אנגלית היא שפת אם.

השיעורים השונים אצלנו מתורגלים בחדר מחומם בדרגות משתנות של חום, על מנת להעצים את ההשפעה שלהם ולהביא את השרירים שלכם למקסימום הגמישות, לסייע לניקוי הרעלים, למקסם את אפקט העיצוב והחיטוב, לחתור לחיבור עמוק לנפש ולשיפור החוסן והאיזון הנפשי.

נגן וידאו

מגוון השיעורים המוצעים אצלנו פותחו לאחר מחקרים מעמיקים, על מנת למקסם את היכולות הגופניות שלכם ולהביא אתכם לתוצאות. סול זה החופש לבחור את השינוי עכשיו- להזיע החוצה את המתחים ולנשום פנימה את הרוגע והשלווה מתוך הערכה וכבוד לגוף וליכולות המדהימות שלו.

השיעורים השונים בסול נגישים ומתאימים לכל הרמות

עבור מי שלא תרגל יוגה מעולם, וגם עבור מתרגל המנוסה והמיומן. המגוון הרחב של השיעורים שלנו מאפשר לך את החופש לבחור ולהתאים את השיעור לצרכים ולחוויה האישית שלך.

בסטודיו סול תמצאו בית חם

חיוך שיקבל את פניכם בכניסה לחלל תרגול נעים ומזמין, עם הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון ואסתטיקה, מקלחות מפנקות ומאובזרות, ואווירה משפחתית. בחלל שהוא נווה מדבר של שלווה בלב הג'ונגל האורבני, לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, מתחילים או מנוסים, חיות מסיבות או כאלה שלא אוהבים לקום מהכורסה- אצלנו כולם מתמסרים יחד לחום המלטף ומתרגלים מתוך אהבה לגוף ולנפש.